hakkımızda

7/24 ACİL ÇİLİNGİR SERVİSİ SAĞLAYAN ALOO ÇİLİNGİR

Aloo Çilingir 1990 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir çilingirlik firmasıdır. 7 Gün 24 Saat İstanbul'un Tüm Bölgesine Hizmet Sağlayan Tek Firmadır. Kurulduğu günden beri istanbulun bütün semtlerine hizmet sunan Aloo çilingir, siz değerli müşterilerimize en hesaplı çözümleri sunar. Birçok marka ile çalışan ve bütün kilit sistemlerinin montajını yapan Aloo çilingir, her keseye uygun, amacınıza uygun alternatifler sunar. Motorlu servis elemanları sayesinde trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile en geç 20 dakika içerisinde hizmet sunar.


ANAHTAR ÇOĞALTMA

Her türlü anahtarı çoğaltma, kopyalama ve değiştirme hizmeti veriyoruz..

7/24 ACİL ÇİLİNGİR

Siz değerli müşterilerimiz günün her saati hizmet veriyoruz. Kapı, kilit, oto, kasa ve diğer tüm kilitleri ACİL açıyoruz!

 

gÜVENİLİR HİZMET KALİTESİ

Aloo çilingirden almış olduğunuz çilingirlik hizmetinin profesyonel kişiler tarafından sağlandığından emin olabilirsiniz. Aloo çilingir, Çilingirlik mesleğini ek gelir kaynağı olarak gören, farklı meslek gruplarına mensup kişilerden farklı olarak, kilitlerinizi kapılarınıza zarar vermeden açar ve sizi ekstra masraftan korur.

Çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, kırtasiyecilik, ayakkabıcılık, terzilik, nalburluk gibi meslekleri icra edip çilingirliği boş kaldığı zamanlarda ek gelir kaynağı olarak gören kişilere itimat etmeyiniz çünkü çilingirlik profesyonel bir meslektir.